Diva Olcay’dan 14 Şubat Sevgililer Günü Süprizi

GÖRÜNTÜLÜ

Reklam alanı - 1

Diva  Olcay’dan 14 Şubat Sevgililer Günü Süprizi

Bir çok ünlü Sanatcı ile aynı sahneyi  paylaşan Reyhan Olcay, Fethiye Paspaturda Sahne almaya başladı.

Fethiye Aşığı bir insan olduğunu belirten Diva Reyhan Olcay,  Fethiyeyi sevgimden ve talep doğrultusunda buraya gelmeyi tercih ettiğini söyledi.

Fethiye’nin guzide yerlerinden biri olan Paspatur caddesinde Extra barda sahne alan sanatçı, 14 şubat sevgililer gününe özel süprizlerin olduğunu fasılla başlayıp eğlencenin doruk noktasına kadar çıkarabilmek benim işimdir diye belirtti.

Bir çok ünlü sanatcı ile aynı sahneyi paylaşan ünlü sanatcı Diva Reyhan Olcay, Fethiye aşığıyım, Fethiyelileri seviyorum. Fethiye sevgim ve fethiyelilerinde talebininde fazla olmasından dolayı tekrar gelmeyi tercih ettim. Yeni mekanımızda çalışmalarımız çok iyi gidiyor. Paspaturun girişinde Extra bar çatısı altında eskisi gibi fasıl ağırlıklı , Fasılla başlayıp eğlencenin doruk noktasına kadar çıkarabilmek benim işimdir. 14 şubat sevgililer gününde sevgililerinizin olması şart değil sevdiklerinizle sevenlerinizle ve sevgilinizle 14 şubat’ta beni tercih etmeniz eğlencenin ne olduğunu anlayacağınız demektir. Sevgililer gününde sevgilinizle ve sevdiklerinizle gelmeniz sizin için artı  puan olacaktır dedi.

 

Reklam alanı - 2
74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Login

AktuelFethiye.com | Haber Verin - Haberiniz Olsun...
Portal Teması : Wptr.Co